Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu

 • Polski bank
 • Rok założenia 1899

Data i imieniny

Grupy klientów

Treść strony

Doładowania telefonów

Miło nam poinformować, iż udostępniliśmy nową usługę DOŁADOWANIA TELEFONÓW komórkowych na kartę.

Usługa Doładowanie telefonu komórkowego umożliwia zakup doładowania konta karty pre-paid telefonów GSM we wszystkich placówkach Banku:

 • bezpośrednio w kasie Banku,
 • z rachunku bankowego,
 • z poziomu bankowości ekektronicznej - usługa  Internet Banking.

Doładowanie telefonu jest realizowane w trybie natychmiastowym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z tytułu zasilenia numeru Bank nie pobiera opłat i prowizji. 

Partnerem w zasileniach telefonów jest firma Blue Media S.A.

 

Telefon można doładować poprzez:

Doładowania jednorazowe - standardowy rodzaj doładowania, w którym przy każdym zleceniu podajemy wszystkie dane dotyczące operatora sieci, kwoty zasilenia oraz numeru doładowywanego telefonu. W tym przypadku musimy również za każdym razem zautoryzować zlecenie za pomocą hasła z listy haseł jednorazowych.

Doładowania zdefiniowane - w którym tworzymy szablon przyszłych doładowań podając operatora sieci oraz numer telefonu. Szablon autoryzujemy tylko raz podczas jego zapisywania. Realizacja szablonu nie wymaga już uwierzytelnienia hasłem z listy haseł jednorazowych.

Regulamin usługi doładowania telefonów pre-paid dostępny ns stronie:

http://zasilenia.info.blue.pl/media/pdf/regulamin.pdf

Aby otrzymać faktury za doładowanie należy zarejestrować dane firmy oraz numery zasilanych telefonów na stronie:

https://zasilenia.faktura.pl/

 

 

Gala SUPERFIRMY 2013

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu SUPERFIRMĄ 2013

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu po raz czwarty zosłał laureatem rankingu "SUPERFIRMY 2013" organizowanego przez Gazetę Współczesną, Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku.

23 maja br. Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu w Perlejewie Pan Franciszek Czarkowski odebrał dyplom oraz statuetkę SUPERFIRMY 2013 przyznawaną za działalność na rzecz lokalnej społeczności.


 

Wersja mobilna usługi Internet Banking na smartfona i tableta

Wersja mobilna usługi Internet Banking to rozwiązanie, które umożliwia obsługę rachunków bankowych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, takich jak telefon komórkowy typu smartfon (urządzenie telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego) lub tablet. Program dedykowany jest dla nowych urządzeń mobilnych obsługiwanych palcem, wykorzystujących systemy operacyjne: Android, iOS, Windows phone, Firefox OS, BlackBerry.

Intuicyjny interfejs systemu dostosowany do urządzeń mobilnych sprawia, że zarządzanie finansami jest wygodne i przyjemne, z nieograniczonym przez czas lub miejsce dostępem do środków. Internet Banking w wersji mobilnej działa równolegle z tradycyjnym dostępem do programu Internet Banking.

Z usługi mogą korzystać Klienci banku będący użytkownikami usługi Internet Banking.

Podstawowe funkcjonalności:

 • dostęp do rachunków,
 • przegląd sald i historii operacji na rachunkach,
 • definiowanie zleceń stałych,
 • wykonywanie przelewów jednorazowych, również do ZUS, US,
 • obsługa lokat terminowych,
 • przegląd kursów walut,
 • doładowanie telefonów.
   

Korzyści dla klienta z korzystania z internetowej bankowości mobilnej:

 • mobilność – interfejs dostosowany do ekranów urządzeń przenośnych typu telefon smartfon, tablet,
 • wygodna kontrola środków bez konieczności „przewodowego połączenia” z siecią Internet,
 • szybki dostęp do rachunków 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na miejsce,
 • większa satysfakcja klienta z korzystania z usług banku.

Bezpieczeństwo

Operacje wprowadzane przez telefony i tablety z wykorzystaniem Interfejsu mobilnego są rejestrowane w czasie rzeczywistym w systemie bankowym na rachunku klienta (brak zwłoki w rejestracji operacji). Podobnie zmiany wprowadzone na rachunku klienta przez bank, są natychmiast widoczne w programie podczas obsługi na urządzeniach mobilnych. Dane przesyłane pomiędzy urządzeniem klienta a systemem bankowym są szyfrowane. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, czynności związane z parametryzacją i definiowaniem przelewów wymagają podania dodatkowego hasła jednorazowego.

 

Więcej informacji na temat funkcjonalności usługi Internet Banking w wersji mobilnej można uzyskać w placówkach Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu. Logowanie na stronie https://online.bsciechanowiec.pl/mob

 

Ogólnopolska Kampania "Zastrzegam"

Uprzejmie informujemy, iż uruchomiono jeden ogólnopolski numer telefonu służacy do zastrzegania kart płatniczych.

Jego numer to:   (+48) 828 828 828

Kluczowym elementem systemu jest rozpoznawanie mowy - dzoniąc pod podany numer telefonu własciciel karty wypowiada nazwę Banku wydającego kartę, a system automatycznie dokonuje połączenia z konsultantem Banku wydawcy karty, który przyjmuje zgłoszenie i dokonuje zastrzeżenia karty.

Szczegółowe informacje na stronie www.zastrzegam.pl

 

Bank Spółdzielczy to nie SKOK - KZBS informuje w związku z obecną sytuacją w sektorze SKOK

W związku z trwającymi dyskusjami i ujawnianymi przez media faktami na temat sytuacji w SKOK, a w szczególności informacjami na temat ich kłopotów finansowych skutkujących upadłością niektórych kas, KZBS uprzejmie informuje wszystkich zainteresowanych, w tym obecnych i przyszłych Klientów banków spółdzielczych, że sektor banków spółdzielczych bezpiecznie kontynuuje swoją działalność.
 
Banki spółdzielcze to nie kasy. Banki spółdzielcze, jako integralna i istotna część sektora bankowego, od lat spełniają wszelkie wymagania stawiane bankom w zakresie nadzorczych norm ostrożnościowych. Jedynym podobieństwem, jakie cechuje sektor banków spółdzielczych i SKOK, to spółdzielcza forma gospodarowania.
 
Polskie banki spółdzielcze, podobnie jak banki spółdzielcze w pozostałych krajach Unii Europejskiej, działają w oparciu o jednolite przepisy nadzorcze dla całego sektora bankowego UE, podlegają systemowym ocenom nadzorczym, zarówno pod względem organizacji, jak i stosowanych mechanizmów bezpieczeństwa. Podlegają także obowiązkowemu systemowi gwarantowania środków pieniężnych, uczestnicząc równocześnie w budowaniu funduszy gwarancyjnych i pomocowych w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, od chwili jego powstania.
 
Podstawą prawną funkcjonowania banków spółdzielczych jest ustawa Prawo bankowe, ustawa o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających oraz Prawo spółdzielcze, a także krajowe i wspólnotowe przepisy nadzorcze.
 
Warto zatem mieć tę świadomość, że pomimo spółdzielczej formy prawnej obu sektorów, niewiele mają one ze sobą wspólnego. Banki spółdzielcze to nowoczesne i bezpieczne instytucje finansowe o stabilnej pozycji w lokalnych środowiskach, z których wywodzą się ich Członkowie i Klienci. Od wielu pokoleń cieszą się zaufaniem milionów Polaków, na które pracują każdego dnia.
 
źródło:  www.kzbs.pl

VISA Ofery - Płać za to, co lubisz, i odzyskaj część pieniędzy!

Informujemy, iż rozpoczęła się promocja kart płatniczych Visa dla klientów indywidualnych.

Visa Oferty to dostęp do ofert promocyjnych dopasowanych do Ciebie bazujących na tym, gdzie lubisz robić zakupy. Skorzystaj z nich, płącąc kartą Visa, a otrzymasz częściowy zwrot pieniędzy.

Visa Oferty to gwarancja szybkiego zwrotu pieniędzy:

 • nie potrzebujesz dodatkowej karty lojalnościowej - wystarczy Ci karta Visa
 • będziesz otrzymywać oferty dopasowane do Ciebie, przygotowane na podstawie Twoich zwyczajów zakupowych
 • zwrot pieniędzy otrzymasz bezpośrednio na rachunek Twojej karty Visa
 • nie potrzebujesz kodów, kuponów czy kart lojalnościowych
 • rejestarcja jest szybka i prosta.

Jak to działa:

 1. Program Visa Oferty jest dostępny dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia, korzystających z osobistych kart debetowych VISA wydanych w Polsce, w polskiej walucie (PLN). Karty Visa Business oraz przedpłacone karty VISA nie są uznawane w programie.
 2. Zarejestruj się na stronie www.visaoferty.pl , podając numer swojej karty debetowej - zajmie Ci to chwilę.
 3. Po rejestracji otrzymasz pierwsze, powitalne oferty. Po tygodniu zaczniesz dostawać oferty dopasowane do Ciebie, przygotowane w oparciu o Twoją historię zakupów.
 4. Możesz skorzystać z każdej oferty, którą otrzymasz. Wystarczy, że ją wyślesz, a stanie się aktywna. Wyjątek stanowią oferty, z których należy korzystać tylko online poprzez stronę partnera.
 5. Jesli spodoba Ci się jakaś oferta, sprawdź szczegóły i skorzystaj z niej. Wystarczy, że zapłacisz zarejestrowaną w programie kartąVisa, a Twoje zakupy będą spełniać kryteria oferty.
 6. Zwrot pieniędzy otrzymasz bezpośrednio na rachunek Twojej karty Visa, zwykle w ciągu 5 dni roboczych.

Skorzystaj z promocji dostępnej na stronie: www.visaoferty.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

 

 

Zaproszenie na Zebranie Grup Członkowskich

Zarząd Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu

zawiadamia członków i wszystkich mieszkańców,

że w dniu 4 kwietnia 2016 r. o godz. 1200

w lokalu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu odbędzie się

ZEBRANIE GRUP CZŁONKOWSKICH BANKU SPÓŁDZIELCZEGO WSZYSTKICH WSI Z TERENU GMINY CIECHANOWIEC

Liczymy Na Wasz udział w tym zebraniu.

Zgłaszajcie swoje uwagi i postulaty dotyczące działalności BS oraz udziału Banku Spółdzielczego i jego samorządu w społeczno-gospodarczym i kulturalnym rozwoju Waszej gminy!                                        

ZARZĄD BS

Konto oszczędnościowe POL-Efekt

Informujemy, iż od dnia 1 czerwca br. w Banku Spółdzielczym w Ciechanowcu można otwierać rachunek oszczędnościowy POL-Efekt. Jest on alternatywą dla tradycyjnych lokat, gdyż swobodnie dysponujesz środkami na rachunku, zyskując atrakcyjne oprocentowanie, a przy tym nie trzeba pilnować terminów zapadalności. 

Ostrzeżenie bezpieczeństywa - kampania Nymaim skierowana do Banków Spółdzielczych

Uprzejmie informujemy o pojawieniu się nowej kampanii dystrybuującej malware Nymaim skierowanej w głównej mierze na bankowość spółdzielczą, w niespotykanej do tej pory skali. Malware Nymaim jest bardzo groźnym, złośliwym oprogramowaniem, które jest ciągle rozwijane przez przestępców, za jego pośrednictwem mogą oni min. modyfikować treść stron bankowości internetowej na zarażonym komputerze użytkownika, skłaniając go do wykonania przelewu na swoje konto. W pliku konfiguracyjnym złośliwego oprogramowania Nymaim, przestępcy umieścili wprost nazwy serwisów bankowości elektronicznej ponad 270 banków spółdzielczych z całej Polski.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy obsłudze bankowości internetowej.

Nowe zasady ustalania kwoty wolnej od zajęcia

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że dnia 08.09.2016 r. weszły w życie zapisy Ustawy Prawo bankowe zmieniające sposób wyliczenia kwoty wolnej od zajęcia na rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokat terminowych zajętych przez organ egzekucyjny. Obecnie kwota wolna od zajęcia jednej osoby niezależnie od liczby zawartych umów, wynosi w każdym miesiącu kalendarzowym „(…)75% minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalanego na podstawie ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U Nr 200, poz. 1679, z późn. zm. 14), przysługującego pracownikowi zatrudnionemu w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy (…)”.

Obecnie kwota ta wynosi 1 500,00 zł.

Banki Spółdzielcze to dobry pomysł

Animacja pt. "Banki Spółdzielcze to dobry pomysł!" pokazuje zalety i cechy charakterystyczne bankowości spółdzielczej. Celem jej jest ukazanie Klientom specyfiki Banków Spółdzielczych oraz ukazanie tego, co odróżnia je od innych instytucji finansowych działających na rynku. 

 

Zyski banków spółdzielczych. Tylko 1 procent trafia na dywidendę

Na 560 banków spółdzielczych tylko 9 miało w ubiegłym roku stratę. Pozostałe zarobiły łącznie ponad pół miliarda złotych. W przeciwieństwie do komercyjnych banków, prawie całą kwotę pozostawiają sobie, nie dzieląc się z inwestorami. Zyski zostają więc w kraju, a nie uciekają za granicę. 

Artykuł dostępny pod adresem: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zyski-bankow-spoldzielczych-tylko-1-procent,176,0,2166192.html 

Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej

Dowiedz się jak dbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy podczas korzystania z bankowości elektronicznej. 

Komunikat w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1781/2006 (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).

W związku z tym zwracamy się z prośbą o umieszczanie na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę, składanych zarówno w formie papierowej, jak i za pośrednictwem systemu bankowości internetowej następujących informacji:

 • numeru rachunku zleceniodawcy oraz numeru rachunku odbiorcy
 • pełnej nazwy / imię i nazwisko zleceniodawcy
 • pełnej nazwy / imię i nazwisko odbiorcy
 • pełny adres zleceniodawcy: miasto, nazwa ulicy z numerem domu i lokalu

Przelewy z brakującymi lub błędnymi informacjami o zleceniodawcy lub odbiorcy ze względu na obowiązki wynikające ze wskazanego powyżej rozporządzenia wspólnotowego mogą powodować:

 • opóźnienie w wykonaniu zleconego przelewu
 • odrzucenie przelewu
 • wstrzymanie przelewu

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o dokładne uzupełnianie:

 • danych zleceniodawcy i odbiorcy w przypadku dyspozycji papierowych
 • danych odbiorcy dla płatności dokonywanych za pośrednictwem bankowości internetowej (prosimy o sprawdzenie czy dane kontrahentów, które mają Państwo zapisane w swoich systemach lub w systemie bankowości internetowej Banku są kompletne, tj. zgodne z powyższym zakresem danych).

Jednocześnie ze względu na obowiązek sprawdzania przez Bank kompletności danych zleceniodawcy i odbiorcy przelewu prosimy o przekazanie kontrahentom lub osobom, od których otrzymują Państwo przelewy krajowe i zagraniczne swoich pełnych danych, tj. imienia i nazwiska lub nazwy Państwa firmy, zgodnej z dokumentami rejestrowymi złożonymi w Banku (jeśli takich danych obecnie nie posiadają).

Powyższe zasady są podyktowane koniecznością wypełniania przez Bank obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów prawnych.

Kursy walut

Dane z dnia: 2017-09-25
1 EUR4.2746w dół-0.0184
1 USD3.5651w dół-0.0170
zobacz pozostałe kursy

Placówki i bankomaty

Sprawdź nasze oddziały i bankomaty
Sprawdź

Kalkulator kredytowy

Oblicz koszt kredytu
Oblicz

Stopka

Dane teleadresowe

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu
Pl. 3 Maja 3, 18-230 Ciechanowiec
tel.: (86) 277 10 44
faks: (86) 277 10 92
NIP: 722-000-25-88
REGON: 000494255
KRS: 0000030364
SWIFT CODE: POLUPLPR

Jak trafić

Licznik odwiedzin

Jesteś 872369
osobą na stronie

Licencja na treści strony

© 2008-2017 Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.