Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu

 • Polski bank
 • Rok założenia 1899

Grupy klientów

Internet banking

Przejdź do strony logowania
Zaloguj

Reklama

kartoSFERA
Apple Pay
Aplikacja mobilna
Informacja dla dostawców usług (TPP)

Treść strony

Co nowego w naszym Banku?

Najnowsze

Najnowsze

 

Kredyt mieszkaniowy

 

                                   Kredyt "Nowe maszyny"

 

                                                                Kredyt ekologiczny

 

 TARCZA FINANSOWA PFR 2.0 

 

Komunikat o rozpoczęciu procesu umorzeń dofinansowania z Tarczy PFR 2.0 dla mikrofirm

Komunikat o terminach i przebiegu procesu umorzeń

 

Express Elixir w naszym Banku

  Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu informuje, że posiada w swojej ofercie usługę Express Elixir. 
  Są to szybkie przelewy międzybankowe realizowane w kilka sekund dostępne w aplikacji mobilnej, bankowości internetowej i kasach Banku. 

 

 

Oszczędnościowe Książeczki Mieszkaniowe z prawem do premii gwarancyjnej

Na naszej stronie zamieszczamy informację na temat Oszczędnościowe Książeczki Mieszkaniowe z prawem do premii gwarancyjnej – zmiany przepisów prawa. Cały artykuł dostępny TUTAJ

 

 

    Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu  na podstawie art. 20d. 1. Ustawy o usługach płatniczych udostępnia broszurę informacyjną Komisji Europejskiej dotyczącą praw konsumentów przy dokonywaniu płatności w państwach członkowskich.

więcej

Więcej (Najnowsze)

Tarcza finansowa

TARCZA FINANSOWA PFR 1.0 - UMORZENIA

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu informuje, że PFR umieścił na swojej stronie zaktualizowany regulamin Tarczy Finansowej 1.0 oraz opis procesu umorzenia dofinansowania.

Bank Spółdzielczy  w Ciechanowcu informuje, że PFR organizuje bezpłatne szkolenia online dla przedsiębiorców dotyczące procesu umarzania dofinansowania z Tarczy Finansowej 1.0 Szczegółowe informacje na stronie PFR pod linkiem. 

Materiały informacyjne:

Materiały ze szkolenia - umorzenia Tarcza 1.0 - MIKRO Firma

Materiały ze szkolenia - umorzenia Tarcza 1.0 - MSP

Tarcza Finansowa 1.0 - Najczęściej zadawane pytania

Instrukcje składania wniosku o umorzenie dofinansowania z Tarczy Finansowej PFR 1.0 w bankowości elektronicznej dla Mikro Firm i MŚP

Mikro Firmy                                               MŚP

W A Ż N E - TARCZA 2.0

W dniu 02.02.2021 PFR umieścił na swojej stronie komunikat dotyczący interpretacji warunku prowadzenia działalności gospodarczej w ramach określonych kodów PKD objętych Tarczą Finansową 2.0 PFR. W komunikacie tym PFR wyjaśnia, iż aby być uprawnionym do otrzymania dofinansowania z tarczy, nie wystarczy mieć wpisanego wymaganego kodu PKD w CEIDG lub KRS, a trzeba faktycznie wykonywać działalność w ramach uprawnionego PKD i otrzymywać z niej istotną część swoich dochodów. Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatem przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku. Komunikat znajduje się pod linkiem:

https://pfrsa.pl/dam/jcr:6540bbcd-724a-4e79-9c07-8dfb92d02c99/komunikat-pfr-tf-msp-20-nr-2-20210201.pdf

Ponadto od 05.02.2021 o dofinansowanie z Tarczy Finansowej PFR 2.0 mogą się ubiegać przedsiębiorcy prowadzący działalność w ramach 9 dodatkowych branż. Szczegółowe informacje pod linkiem:

https://pfrsa.pl/aktualnosci/tarcza-finansowa-pfr-2.0/rozszerzenie-listy-dzialalnosci-wspieranych-z-tarczy-finansowej-pfr-20-o-9-nowych-kodow-pkd.html

 

Tarcza Finansowa PFR 2.0

Informujemy o możliwości składania wniosków o dofinansowanie z Tarczy Finansowej PFR 2.0 przez przedsiębiorców w Internet Bankingu BS Ciechanowiec oraz o odroczenie spłaty kredytów w związku z trudną sytuacją spowodowaną COVID 19.

szczegóły

 

Komunikat do klientów sektora bankowego w sprawie brexitu

 

Od 1 lutego 2020 r. Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (Wielka Brytania) nie jest państwem członkowskim Unii Europejskiej (UE), jednocześnie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. ustanowiony został tzw. okres przejściowy, który w praktyce oznacza, że Wielka Brytania jest związana całym prawem UE i jest traktowana jakby nadal była członkiem UE, z tą jednak różnicą, że przedstawiciele Wielkiej Brytanii nie uczestniczą w pracach instytucji UE.

czytaj więcej

 

Zmiany w usłudze 3D Secure i realizacji transakcji kartami w Internecie

Od stycznia 2021r. wchodzi w życie zmiana przepisów prawa, która wymusza modyfikację usługi 3D Secure. Wymóg silnego uwierzytelniania będzie polegał na dodaniu, obok jednorazowego kodu z SMS, drugiego obowiązkowego zabezpieczenia w postaci kodu PIN dedykowanego dla usługi 3D Secure.

Jak nadać PIN w KartoSFERZE

Więcej (Tarcza finansowa)

Informacje, ogłoszenia i komunikaty

KOMUNIKAT O OBOWIĄZKU POTWIERDZENIA UPRAWNIEŃ DO REPREZENTACJI PRZEDSIĘBIORCY W SPRAWACH TARCZY FINANSOWEJ Z PFR

 

     Uprzejmie przypominamy, że Przedsiębiorcy, którzy zawarli Umowę Subwencji Finansowej w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju zobowiązani są do przedstawienia w terminie do 31 grudnia 2020 r., w celu weryfikacji przez Bank, dokumentów potwierdzających, że osoba, która zawarła Umowę była uprawniona do reprezentowania Przedsiębiorcy.

 

szczegóły

moje ID Profil Zaufany

 

     Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu udostępnił swoim Klientom usługę moje ID. Jest to bezpieczne narzędzie potwierdzające tożsamość online. Skorzystanie z usługi pozwala na wygodne założenie Profilu Zaufanego bez wychodzenia z domu.

czytaj więcej

OGŁOSZENIE

Sm@rt wypłata – wypłata z bankomatu bez karty

Uprzejmie informujemy, że klientom Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu została udostępniona nowa funkcjonalność w zakresie wypłat z bankomatów naszego Banku.
                                                                                                                                                                                 Zarząd BS
więcej

INFORMACJA

Informujemy, że od dnia 05.06.2020r. w usłudze Bankowości Internetowej został wprowadzony mechanizm DFP (Device Fingerprinting) 

szczegóły

Komunikat informujący

o ograniczeniach w obsłudze Klientów

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie Państwa i naszych Pracowników wprowadziliśmy zmiany w obsłudze Klientów. 

Wewnątrz Oddziału może przebywać ograniczona liczba Klientów w zależności od liczby stanowisk obsługi w danej placówce. W przypadku wizyty w Oddziale prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów od pozostałych Klientów.

Zachęcamy do ograniczenia wizyt w Oddziałach Banku i wykonywania przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem bankowości internetowej.

Zarząd BS w Ciechanowcu

Więcej (Informacje, ogłoszenia i komunikaty)

Komunikaty BS

Komunikat

 

Z dniem 20 kwietnia 2020 r. Zarząd Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu:

 1. Wprowadza nową Tabelę oprocentowania produktów bankowych w Banku Spółdzielczym w Ciechanowcu.

Zarząd BS w Ciechanowcu

 

 

K O M U N I K A T

   Zgodnie z Uchwałą Zarządu BS z dnia 18.03.2020r. informujemy, że Bank wycofał z oferty terminowe lokaty oszczędnościowe pod nazwą „Dobra”, „Lepsza”, „Najlepsza”.

Zarząd BS

 

Serwis internetowy Grupy BPS o działaniach pomocowych dla Klientów

Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu zawierającego informacje o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oferowanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe i inne organizacje.

Serwis dostępny jest pod adresem:

www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow

Strona obejmuje 4 działy:

 • Wsparcie dla Klientów Banków Spółdzielczych – informacje o zakresie działań pomocowych, z jakich może skorzystać Klient indywidualny i instytucjonalny posiadający kredyt w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS
 • Wybrane aspekty Tarczy Antykryzysowej oraz Tarczy Finansowej PFR – informacje o zakresie wsparcia przedsiębiorców udzielonego przez instytucje państwowe wraz z opisem wstępnym do każdego z obszarów
 • Przydatne linki – wskazanie na strony internetowe wraz z linkami do tych stron, zawierające istotne informacje o programach pomocowych
 • Szkolenia – informacje o webinariach i innych dostępnych formach edukacji, pozwalających zdobyć wiedzę w tematyce pomocowej.

Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany. Wierzymy, że będzie dla Państwa ułatwieniem w wyszukiwaniu informacji o działaniach pomocowych.

Więcej (Komunikaty BS)

Komunikat dla Klientów BS

K O M U N I K A T

ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W CIECHANOWCU

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum.

Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i co z tego wynika, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zalecamy korzystanie z innych, dostępnych w naszym Banku kanałów kontaktu z pracownikami:

     1. telefonicznego, pod numerami telefonów:

 • Ciechanowiec - 862771014
 • Klukowo –         862774505
 • Nur –                  862774105
 • Perlejewo -        856578530

     2. mailowego, pod adresem: bsciechanowiec@naszbank.pl

 

Ponadto rekomendujemy:

 • realizowanie płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną oraz bankowość mobilną.
 • wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące  koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia. 

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.

Zarząd BS w Ciechanowcu

Więcej (Komunikat dla Klientów BS)

Ogłoszenia

 

MIKRORACHUNEK PODATKOWY 

 

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020r. wszystkie podatki - CIT, PIT, VAT wpłacane muszą być wyłącznie na mikrorachunek podatkowy.  Swój numer należy sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów.    Więcej informacji znajdziesz TUTAJ. 

 

 

 

Nowy bankomat/wpłatomat w naszym Banku

 

W siedzibie Banku Spółdzielczego przy Placu 3 Maja 3 został uruchomiony nowy bankomat/wpłatomat, który posiada funkcję sortowania banknotów pod kątem jakości obiegowej.

Oprócz standardowych wypłat bankomat umożliwia wpłacanie gotówki na rachunek prywatny lub firmowy prowadzony we wszystkich placówkach naszego Banku.

                                                                             Zarząd BS

Więcej (Ogłoszenia)

Kursy walut

Dane z dnia: 2022-01-24
1 EUR4.5358do góry+0.0055
1 USD4.0049do góry+0.0096
zobacz pozostałe kursy

Placówki i bankomaty

Sprawdź nasze oddziały i bankomaty
Sprawdź

Reklama

Komunikaty bezpieczeństwa
mojeID
PlanetPay
VISA Loteria
Czyste Powietrze

Stopka

Dane teleadresowe

Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu
Pl. 3 Maja 3, 18-230 Ciechanowiec
tel.: (86) 277 10 44
faks: (86) 277 10 92
NIP: 722-000-25-88
REGON: 000494255
KRS: 0000030364
SWIFT CODE: POLUPLPR

Jak trafić

Licznik odwiedzin

Jesteś 1704142
osobą na stronie

Licencja na treści strony

© 2008-2022 Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
EE